Regionsbestyrelse Nordjylland

2019/2020

Rolf Bekker - Formand og Landsrådsmedlem (valgt 2019)
Tlf. 25 20 06 30/98 17 94 00
Mail: rolf@station10.dk
Ungdomshuset Stationen
Aalborg Kommune

Inge Conradsen - Næstformand + suppleant for formanden i Landsrådet (valgt 2019)
Tlf. 99 82 34 70
Mail: con-fb@aalborg.dk
FC. Højvang
Aalborg Kommune

Pedja Jovetic - Landsrådsmedlem (valgt 2018)
Tlf. 41 91 32 37
Mail: prjo-fb@aalborg.dk
Fritidscenter Højvangen
Aalborg Kommune

Mikkel Hein Jensen - Økonomiansvarlig (valgt 2019)
Tlf. 99 82 36 36
Mail: mihe-fb@aalborg.dk
FC. Smedegården
Aalborg Kommune

Renate Weilov - Bestyrelsesmedlem + suppleant for landsrådsmedlemmet (valgt 2019)
Tlf. 98 45 66 30
Mail: rewe@frederikshavn.dk
HotSpot Frederikshavn
Frederikshavn

Christian Degn - Bestyrelsesmedlem (valgt 2018)
Tlf. 29 26 30 97
Mail: cd-fb@aalborg.dk
FC. Vesterkæret
Aalborg Kommune

Mads Lund Thomsen - Bestyrelsesmedlem (valgt 2018)
Tlf. 72 33 43 60
Mail: mads.lund.thomsen@hjoerring.dk
Hjørring Ungdomsskole
Hjørring Kommune

Tommy Duun Mogensen – Bestyrelsesmedlem (valgt 2019)
Tlf. 41 91 15 71
Mail: tmm@jammerbugt.dk
SSP Jammerbugt
Jammerbugt Kommune


 

Signe Petersen - Ungerådsmedlem af Landsrådet (valgt 2019)
Tlf. 42 27 55 10
Mail: signesterup@gmail.com 
Fritidscentret Højvang
Aalborg Kommune

Maya-Saeb Mahmoud - Ungerådsmedlem (valgt 2019)
Tlf. 31 21 09 14
Mail: maya.m2004@hotmail.com 
Fritidscentret Højvang
Aalborg Kommune

Rebecca Graversen – 1. Suppleant for ungeråds medlemmet der er medlem af Landsrådet (valgt 2019)
Tlf. 30 95 02 09
Mail: rebigra@gmail.com 
Fritidscentret Højvang
Aalborg Kommune

Maria Pedersen – 2. Suppleant for ungeråds medlemmet der er medlem af Landsrådet (valgt 2019)
Tlf. 60 88 24 47
Mail: mariaped1902@gmail.com 
Fritidscentret Højvang
Aalborg Kommune

Lisa Christina Mørk Nielsen 1. Suppleant for ungerådsmedlemmet (valgt 2019)
Tlf. 24 44 89 81
Mail: chamille@hotmail.dk 
Fritidscentret Højvang
Aalborg Kommune

Abbas Abbas – 2. Suppleant for ungerådsmedlemmet (valgt 2019)
Tlf.
Mail: 
Fritidscentret Højvang
Aalborg Kommune

Peter Norinder - Tilforordnet (valgt 2019)
Tlf. 53 63 37 69
Mail: pno-fb@aalborg.dk
Fritidscenter Vesterkæret
Aalborg Kommune

Kristian Steen - Tilforordnet (valgt 2019)
Tlf.: 27 12 91 72
Mail: kbls-fb@aalborg.dk
Fritidscenter Herningvej
Aalborg Kommune

Lars Axelsen - Revisor (valgt 2019)
Tlf. 42 70 21 90
Mail: Larsax70@gmail.com
Gandrup Ungdomsklub
Aalborg Kommune
 

Christian Borup - Revisor (valgt 2019)
Tlf.: 99 82 34 40
Mail: chr.borup71@gmail.com
Fritidscenter Vesterkæret
Aalborg Kommune
 

Pia Meidahl Lundholm Villadsen - 1. Revisorsuppleant (valgt 2019)
Tlf.: 99 82 65 68
Mail: pms-fb@aalborg.dk 
Fritidscenter Herningvej
Aalborg Kommune

Katrine Ørvad Jensen - 2. Revisorsuppleant (valgt 2019)
Tlf. 72 57 82 30
Mail: koj@jammerbugt.dk
Jammerbugt Ungdomsskole
Jammerbugt Kommune