Regionsbestyrelse

Regionsbestyrelse

Regionsbestyrelsen pr. 8. oktober 2013

Forretningsorden for Regionsbestyrelsen Ungdomsringen Region Nordjylland.

 

Formand:

Rolf Bekker (på valg i 2014)
Karnersvej 18
9000 Aalborg
tlf. 25 20 06 30
e-mail: rolf@station10.dk
Ungdomshuset Stationen tlf. 98 17 94 00

 

NÆSTFORMAND (næstformand - LR - suppleant for formand):

Gitte Friis (på valg 2015)
Erik Ladefogedsvej 8
9400 Nørresundby
tlf. 99 82 13 26/40 55 76 81
gf-fb@aalborg.dk
Lindholm Fritidscenter 
 

Landsrådsmedlem:

Lars Holme (på valg i 2015)
Smetanasvej 7
9200 Aalborg SV
tlf. 98 19 05 31/40 58 04 96
e-mail: LarsHolme@gmail.com  
Fritidscentret Vesterkæret tlf. 99 82 34 40 

 

Økonomiansvarlig:

Else Petersen (på valg i 2015)
Karnersvej 18
9000 Aalborg C
tlf. 25200631/98101995
e-mail: else@station10.dk  
Ungdomshuset Stationen tlf. 98179400

 

Øvrige bestyrelsesmedlemmer:

 

Birgitte Leding Skøtt (på valg 2014)
Kirkegade 2
9460 Brovst
tlf: 41 91 32 33/ 28 77 39 88
e-mail: bls@jammerbugt.dk
Jammerbugt Ungdomsskole


Martin Guldbech Ovesen (landsrådssupplant for Lars Holme) (på valg 2014)
Kastetvej 40.1.tv.
9000 Aalborg
tlf: 27 28 03 55
E-mail: annebergvej70@hotmail.com
Fritiscenter Vesterkæret

 

Brian Christoffersen (på valg 2015)
Toelhøjvej 17
9800 Hjørring
tlf: 20 90 23 50
e-mail: brcr@frederikshavn.dk
Sæby Fritidsklub
 

Renate Weilov (på valg 2015)
Søndergade 78
9900 Frederikshavn
tlf: 98 45 66 30
e-mail: rewe@frederikshavn.dk
Kaj Bundvad Fritidscenter 

 

Ungerådsmedlem:

Julie Kjær
Golfvænget 2
9670 Løgstør
tlf: 41 82 77 76
e-mail: julie-kjaer93@hotmail.com
Jammerbugt Ungdomsskole

Emma Katrine Guldberg
Adjunktvej 1
9000 Aalborg
tlf: 42 20 88 65
e-mail: metteguldberg@stofanet.dk
Fri-Stedet

 

Ungerådssuppleanter

1.
Mads Andreasen
Tordenskjoldsgade 4, 1. th
9000 Aalborg
tlf: 61 60 23 05
e-mail: madrenmads@gmail.com
Fritidscentret Vesterkæret
 

2.
Annika Helene Laursen
C. H. Rydersvej 4
9210 Aalborg SØ
tlf: 21 66 10 49/ 98 14 57 47
e-mail: annikalaursen@hotmail.com
Fri-Stedet

 

 

Revisorer:

Tommy D. Mogensen
Kirkegade 2
9460 Brovst
e-mail: tmm@jammerbugt.dk  
Jammerbugt Ungdomsskole tlf. 72578230

Lars Axelsen
Aalborgvej 370
9362 Gandrup 
tlf. 30 37 45 16
e-mail: LSA@siemens.com
Gandrup Ungdomsklub

 

1. REVISORSUPPLEANT

Lars Jensen
Rømøvej 8
9900 Frederikshavn
tlf: 20 82 89 28
e-mail: irjn@frederikshavn.dk
Ungdomsgården Hånbæk

 

2. REVISORSUPPLEANT

 

 

Primær konsulent:

Søren Elmkær
e-mail sel@ungdomsringen.dk
Tlf.: 65 47 21 67 / 30 92 21 67
Ungdomsringen sekretariat - 70 27 00 50

Mailliste (kopier og sæt ind i mailprogram)
rolf@station10.dk
LarsHolme@gmail.com;
else@station10.dk
gf-fb@aalborg.dk
annebergvej70@hotmail.com;
bls@jammerbugt.dk;
brcr@frederikshavn.dk
rewe@frederikshavn.dk
julie-kjaer93@hotmail.com
metteguldberg@stofanet.dk
madrenmads@gmail.com
annikalaursen@hotmail.com
tmm@jammerbugt.dk
lsa@siemens.com
irjn@frederikshavn.dk
sel@ungdomsringen.dk;

Seneste nyheder

Seneste nyheder

Der er ingen nyheder i listen i øjeblikket

Klubsøgning