Regionsbestyrelse

Regionsbestyrelse

Regionsbestyrelsen


Formand og landsrådsmedlem - Kim Ebbehøj (valgt 2013 for en 1. årig periode)
Bjørnøvej 12

6440 Augustenborg
Tlf.: 88 72 65 37/ 27 90 65 37
Mail: kton@sonderborg.dk  
Sønderborg Ungdomsskole, afd. Als

Næstformand - Nina Fredensborg Øhlenschlæger  (valgt 2012 og valgt som næstformand i 2013) 
Bergendals Alle 25
5250 Odense SV
Tlf: 29 63 10 26

Mail: nf@odense.dk
Dalum Ungdomsskole


Økonomiansvarlig - Landsrådsmedlem Dan Christensen  (valgt som bestyrelsesmedlem 2012 og Landsrådsmedlem i 2013)
Dybbøl Bygade 36
6400 Sønderborg 
Tlf: 74 48 93 23/27 44 28 88
 
Mail: danc36@icloud.com
Sønderborg Ungdomsskole, klub 54, afd. City
  

Christine Rasmussen (valgt 2012) 
Vestervang 37
6000 Kolding
Tlf.: 20 42 80 35
Mail: chrr@kolding.dk 
Klub: Kolding Ungdomsskole

Vivi Møller (valgt 2012) 
Ved Norden Bro 2, Strib
5500 Middelfart
Tlf.:22 18 19 88
Mail: leder@stribklubben.dk
Klub: Stribklubben

Keld Mikkelsen (valgt 2012)
Hjelmdrupvej 1
6040 Egtved
Tlf.:40 30 30 08
Mail: kelmi@vejle.dk
Klub: Egtved Ungdomsskole

Michael Christensen (valgt 2012) 
Gammel Kongevej 3
6070 Christiansfeld
Tlf.: 79 79 70 83/30 54 66 11
Mail: micc@kolding.dk
Klub: Kolding Ungdomsskole

Troels Halle (valgt 2013)
Ved Sønderåen 1
7100 Vejle
Tlf.: 40 34 37 15
Mail: troha@vejle.dk
Klub: Vejle Kommunale Ungdomsskole
 

Nazim Gürkan (valgt 2012)  
Bergendals Alle 25
5250 Odense SV
Tlf: 24 85 62 85

Mail: nazg@odense.dk
Dalum Ungdomsskole


Erik Ravn Nielsen (valgt 2012) 
Bergendals Alle 25
5250 Odense SV
Tlf: 21 26 21 62

Mail: eran@odense.dk
Dalum Ungdomsskole

Sebastian Michaelsen (valgt 2013) 
Bergendals Alle 25
5250 Odense SV
Tlf: 28 56 84 58

Mail: skm@duintra.dk
Dalum Ungdomsskole

Lotte Zarlang (valgt 2013) 
Nyborgvej 428
5881 Skårup
Tlf: 25 32 70 05

Mail: lottezarlang@gmail.com
Svendborg Ungdomsskole

Ungerådsmedlem - Tilde Lindvig                    
Mail: tildelindvig96@hotmail.com
Klub: Korsløkke Ungdomsskole 

Ungerådsmedlem - Emma Kjærsgaard
Bergendals Alle 25
5250 Odense SV
Tlf: 

Mail: emma.kjaersgaard@gmail.com

Klub: Dalum Ungdomsskole

Suppleant ungerådsmedlem - Gry Thrane Böhn
Mail: miig@live.dk
Klub: Korsløkke Ungdomsskole

Suppleant ungerådsmedlem - Martin Bysted
Dybbøl Bygade 15B
6400 Sønderborg
Tlf: 20 82 90 27

Mail: m.bysted@gmail.com
Klub: Klub 54 Sønderborg

 

Ungemedlemmer:




Aske Eriksen
Bergendals Alle 25
5250 Odense SV
Tlf: 

Mail: askeriksen@gmail.com
Klub: Dalum Ungdomsskole

Caroline Holmtoft
Bergendals Alle 25
5250 Odense SV
Tlf: 

Mail: holmtoftcaroline@gmail.com
Klub: Dalum Ungdomsskole

Patrick Ludvigsen
Vesterled 44
6400 Sønderborg
Tlf: 22 54 43 40

Mail: patrickludvigsen@gmail.com 
Klub: Klub 54 Sønderborg

 

Xjengis Saliji
Ørbækvej 50, 2 tv
5700 Svendborg
Tlf: 53 70 31 21

Mail: 
Klub: Svendborg Ungdomsskole - Cosmos

 

Per Christensen, Revisor
Danmarksgade 10
5000 Odense C
Mobil: 26 12 78 31
E-mail: pc@odense.dk
Klub: Korsløkke Ungdomsskole

Mikkel Villadsen, Revisor suppleant
Runddelen 14
6000 Kolding
Mobil: 24 40 87 44
E-mail: mivi@kolding.dk
Klub: Kolding US
 

 

Konsulent - Morten Larsen
Ungdomsringen
Nørregade 77, 6.
Postbox 109
5100 Odense C
Tlf.: 65 47 21 60 / 30 92 21 60
Ungdomsringen - tlf.: 70 27 00 50
Mail: mol@ungdomsringen.dk

Mailliste (kopier og sæt ind i mailprogram):
kton@sonderborg.dk;
danc36@icloud.com;
tildelindvig96@hotmail.com;
miig@live.dk;
chrr@kolding.dk;
leder@stribklubben.dk;
kelmi@vejle.dk;
micc@kolding.dk;
troha@vejle.dk;
nazg@odense.dk;
nf@odense.dk;
eran@odense.dk;
fbes@odense.dk;
pc@odense.dk;
mivi@kolding.dk;
mol@ungdomsringen.dk;
patrickludvigsen@gmail.com;
m.bysted@gmail.com;
skm@duintra.dk;
lottezarlang@gmail.com;
emma.kjaersgaard@gmail.com;
holmtoftcaroline@gmail.com;
askeriksen@gmail.com;

 

 







 

Seneste nyheder

Seneste nyheder

Der er ingen nyheder i listen i øjeblikket