Regionsbestyrelse

Regionsbestyrelse

Regionsbestyrelsen


Formand og landsrådsmedlem - Kim Ebbehøj (valgt 2014 )
Bjørnøvej 12

6440 Augustenborg
Tlf.: 88 72 65 37/ 27 90 65 37
Mail: kton@sonderborg.dk  
Sønderborg Ungdomsskole, afd. Als

Næstformand - Nina Fredensborg Øhlenschlæger  (valgt 2014) 
Danmarksgade 10
5000 Odense C
Tlf: 29 63 10 26

Mail: nf@odense.dk
Klub: UngSyd Odense


Økonomiansvarlig - Landsrådsmedlem Dan Christensen  (valgt som bestyrelsesmedlem 2014 og Landsrådsmedlem i 2013)
Dybbøl Bygade 36
6400 Sønderborg 
Tlf: 74 48 93 23/27 44 28 88
 
Mail: danc36@icloud.com
Sønderborg Ungdomsskole, klub 54, afd. City

Nazim Gürkan (valgt 2014)  
Danmarksgade 10
5000 Odense C
Tlf: 24 85 62 85

Mail: nazg@odense.dk
Klub: UngSyd Odense

 

Sebastian Michaelsen (valgt 2013) 
Søndergade 33
5000 Odense C
Tlf: 28 56 84 58

Mail: skm@ungvest.dk
Klub: Højme/UngVest

Lotte Zarlang (valgt 2013) 
Nyborgvej 428
5881 Skårup
Tlf: 25 32 70 05

Mail: lottezarlang@gmail.com
Klub: Svendborg Ungdomsskole
 
Pia Graakjær (valgt 2014)
Blindebomsvej 11
5500 Middelfart
Tlf: 40 81 85 48
Mail: Pia.LykkeGraakjaer@middelfart.dk
Klub: Middelfart Ungdomsskole

Tilde Lindvig  (valgt 2014)    
Allégade 30
5000 Odense C
Tlf: 50 82 11 11           
Mail: tildelindvig96@hotmail.com
Klub: 

Gry Thrane Böhn (valgt 2014)
Faaborgvej 33, 1
5250 Odense SV
Tlf: 51 41 30 70
Mail: miig@live.dk
Klub: Ung Syd Odense

Ungerådet.

Ungerådsmedlem - Mia Lykov Lund (valgt i 2014)
Kongshøjvej 18
5230 Odense M
Tlf: 61 60 41 29
Mail: Mimzemimz@gmail.com
Klub: UngSyd Odense

Ungerådsmedlem - Mille Bech Juel Hansen (valgt i 2014)
Landevejen 13A, 1 sal
5882 Vejstrup
Tlf: 23 90 55 15
Mail: millebjhansen@hotmail.com
Klub: Skårup Ungdomsskole

 

Suppleant ungerådsmedlem - Martin Bysted
Dybbøl Bygade 15B
6400 Sønderborg
Tlf: 20 82 90 27

Mail: m.bysted@gmail.com
Klub: Klub 54 Sønderborg

Suppleant ungerådsmedlem - Ane Kirkman
Skårupørevej 12
5881 Skårup
Tlf: 41 48 20 84
Mail: ane@kirkmand.dk
Klub: Skårup Ungdomsklub
 

Per Christensen, Revisor
Danmarksgade 10
5000 Odense C
Mobil: 26 12 78 31
E-mail: pc@odense.dk
Klub: Korsløkke Ungdomsskole

Mikkel Villadsen, Revisor suppleant
Runddelen 14
6000 Kolding
Mobil: 24 40 87 44
E-mail: mivi@kolding.dk
Klub: Kolding US
 

 

Konsulent - Morten Larsen
Ungdomsringen
Nørregade 77, 6.
Postbox 109
5100 Odense C
Tlf.: 65 47 21 60 / 30 92 21 60
Ungdomsringen - tlf.: 70 27 00 50
Mail: mol@ungdomsringen.dk

Mailliste (kopier og sæt ind i mailprogram):
kton@sonderborg.dk;
danc36@icloud.com;
tildelindvig96@hotmail.com;
miig@live.dk;
leder@stribklubben.dk;
nazg@odense.dk;
nf@odense.dk;
pc@odense.dk;
mivi@kolding.dk;
mol@ungdomsringen.dk;
patrickludvigsen@gmail.com;
m.bysted@gmail.com;
skm@ungvest.dk;
lottezarlang@gmail.com;
emma.kjaersgaard@gmail.com;
holmtoftcaroline@gmail.com;
askeriksen@gmail.com;
ane@kirkmand.dk;
millebjhansen@hotmail.com;
mimzemimz@gmail.com;
Pia.LykkeGraakjaer@middelfart.dk:

mol@ungdomsringen.dk

 

 

 







 

Seneste nyheder

Seneste nyheder

Der er ingen nyheder i listen i øjeblikket