Region Midtjylland

Per Larsen Formand og landsrådsmedlem  
Ørumgårdvej 16, 8586 Ørum
TLF.: 20146515
Mail: larsand@city.dk
Ung Norddjurs

Thomas Mouritsen  - Næstformand 
Landevejen 42 , 8543 Hornslet
Tlf.: 24226017
Mail: thomas@mouritsen.nu
Syddjurs Ungdomsskole

Claus Hansen - Landsrådsmedlem   
Bjerregravevej 26, 8920 Randers NV
Tlf.: 40867408
Mail: ch@randers.dk
Randers USK

Tina Guld Bestyrelsesmedlem og Økonomiansvarlig
Tlf.: 24461632
Mail: tina_guld@hotmail.com
Vorrevangskolen

Casper Husted - Bestyrelsesmedlem   
Adresse mangler, postnr. mangler og by mangler
Tlf.:41857133
Mail: cash@aarhus.dk
Ung I Aarhus Vest

Ane (barsel)  - Bestyrelsesmedlem 
Adresse mangler, postnr. mangler og by mangler
Tlf.: 24815308
Mail: aneoldk@hotmail.com
Klubberne P. fabersvej, UIA-vest

Allan Bjørnskov Hansen - Bestyrelsesmedlem  
Agerbølparken 34, 7323 Give
Tlf.:21544094
Mail: ungah@herning.dk
Ung Herning

Kristoffer Egebjerg - Bestyrelsesmedlem 
Finsensgade 24, 7400 Herning
Tlf.:22110689
Mail: ungleg@herning.dk
Ung Herning

Frank Madsen - Bestyrelsesmedlem   
Åboulevarden 62, 8500 Grenå
Tlf.:40291809
Mail: frm@ungnorddjurs.dk
Ung Norddjurs 

Ludvig Thesbjerg - Bestyrelsesmedlem   
Frederiksdal allé 7, 7800 Skive
Tlf.: 29368025
Mail: luth@skivekommune.dk
Ungdomsskolen Skive TLF.:

Anders Rau  - Bestyrelsesmedlem  
Adresse mangler : 8260 Viby j
Tlf.: 28876326
Mail: mamrau@hotmail.com
Ung i Aarhus Syd

Nanna Rosenløv - Bestyrelsesmedlem   
Adresse mangler, postnr. mangler og by mangler
Tlf.: 51575060
Mail: naro@aarhus.dk
Ung i Aarhus Vest/ 12´rn

Thomas Rørdam Poulsen - Bestyrelsesmedlem  
Skolegade 5B, 7600 Struer
Tlf.: 40577178
Mail: trp@struer.dk
Struer Ungdomsskole

Gry Schack Petersen - Ungerådsmedlem af  Landsrådsmedlem  
Gjerlevvej 2, 8983 Gjerlev J
Tlf.: 23344238
Mail: gryschack@gmail.com
Randers USK

Liv Riis Andersen  - Ungerådsmedlem 
Nyvej 3, 8581 Nimtofte
Tlf.: 50526284
Mail: livmriis@hotmail.com
Syddjurs Ungdomsskole

Line Damgaard Mejlby - Ungerådsmedlem/ 1. suppleant Landsrådet  
De Lichtenbergsgade 79 2.th. 8500 Grenå
Tlf.: 22318233
Mail: linemejlby0303@gmail.com
Syddjurs Ungdomsskole

Frederikke Byrgesen Birkemose - 1. suppleant til Ungerådet  
Haydnsvej 3, 7400 Herning
Tlf.: 30303762
Mail: F-birkemose@hotmail.com
Ung Herning

Ditte Yu E. Nielsen​ - 2. suppleant til Ungerådet   
Bellisvej 27, 7400 Herning
Tlf.: 29268008
Mail: Ditteyu@gmail.com
Ung Herning

 

 

 

 

Peter Larsen - Revisor  
Nyholmsvej 12, 8930 Randers NØ
Tlf.: 20218240
Mail: peter.larsen@randers.dk
Randers Ungdomskole

 Astrid Jensen - Revisor 
Nygade 5, 3., 7400 Herning
Tlf.: 40 31 52 33
Mail: asj@bupl.dk
?

Hanne Staahlnache - Revisorsuppleant   
Adresse mangler, postnr. mangler og by mangler.
Tlf.: mangler
Mail: hasta@aarhus.dk
Ung i Aarhus Vest